Başka Bir Doktor

Prof. Dr. Ali Gürlek

Ali Gürlek

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini dereceyle bitirmiş alannında uzman bir plastik cerrahıdır.

incele
Ali Rıza Öreoğlu
Doğrulanmış Profil.
Op. Dr.

Ali Rıza Öreoğlu

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Doktora Soru Sor

Fellow of the European Board of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery” (EBOPRAS) üyesi, alanında tecrübeli bir estetik cerrahtır.

Adres: Harbiye Mahallesi, Teşvikiye Maçka Cad. No: 24/28 Narmanlı Apartmanı Nişantaşı Şişli İstanbul 34367

Op. Dr. Ali Rıza Öreoğlu Hakkında Hasta Yorumları ve Görüşleri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hakkında

Op. Dr. Ali Rıza Öreoğlu Kimdir?

Op. Dr. Alirıza Öreroğlu ilk öğrenimime Tahran’da başlamış devamında International Baccalaureate Organization’da tamamlayarak liseden mezun olmuştur. Yüksek öğrenimimi Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde okumuş. Uzmanlık eğitimini İstanbul Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamlamıştır Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı olmuştur.

Ayrıca Marmara Üniversitesinde mikrocerrahi eğitimi almıştır. Amerika Birleşik Devletleri Atlanta şehrinde Dr. Foad Nahai’nin yanında PACES kliniğinde yüz estetiği, yüz germe ve meme estetiği konularında eğitim almıştır. 2013 yılında Avrupa Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Birliği üyeliğini kazanarak (European Board of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery) Avrupa Board sertifikasını almış Türk Plastik Cerrahi Yeterlilik belgesi hakkını da kazanmıştır.

Op. Dr. Alirıza Öreroğlu Mecburi hizmet görevini Prof. Dr. İlhan Özdemir Giresun Devlet Hastanesinde tamamlamıştır. Amerikan Estetik Plastik Cerrahi Derneğinin (ASAPS) 2014-2015 senesi Uluslararası Estetik Cerrahi “Fellowship” bursunu kazanarak Amerika Birleşik Devletlerinde Dr. Sherrel J. Aston, Dr. Timothy J. Marten, Dr. Daniel C. Baker, Dr. Glenn W. Jelks, Dr. Dennis C. Hammond, Dr. Alan Matarasso ve Dr. Nicolas Tabbal ile yüz ve boyun germe, yüz gençleştirme, burun estetiği, göz çevresi estetiği, meme estetiği ve vücut şekillendirme üzerinde çalışma fırsatını bulmuştur.

2014 ile 2015 New York’ta bulunan Manhattan Eye Ear & Throat Hospital (MEETH) ameliyathanelerinde çalışma fırsatı bulmuştur. 2013 yılından itibaren Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği ve Estetik Plastik Cerrahi Derneği asil üyesidir ayrıca Avrupa Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Birliği “Fellow of the European Board of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery” (EBOPRAS) üyesi olup 2018 yılı itibariyle Uluslararası Plastik Cerrahi Cemiyetinin “International Society of Plastic Surgery” (ISAPS) üyesi olmuştur.

2014-2015 yılları arasında Acıbadem Fulya Hastanesi’nde çalışmış ve Acıbadem Üniversitesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim dalında Yardımcı Doçent kadrosunda görev yapmıştır. 2015-2016 yılları arasında Esteworld Altunizade Plastik Cerrahi Hastanesi’nde ameliyatlarını gerçekleştirmiştir.

Op. Dr. Alirıza Öreroğlu Yurt içinde ve başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere yurt dışındaki bir çok kongre ve toplantıda, burun estetiği ve yüz estetiği konularında çeşitli sunumlar yapmış, 2015 yılında İstanbul İleri Düzey Rinoplasti Kursunda eğitmen olarak görev almıştır.

Kasım 2016 tarihi itibariyle Nişantaşı’ndaki kendi kliniğimde hasta kabulüne başlamış olan Op. Dr. Alirıza Öreroğlu çoğunlukla Acıbadem grubu hastanelerinde ameliyatlarını gerçekleştirmektedir.

Deneyimleri

Prof. Dr. İlhan Özdemir Giresun Devlet Hastanesi
Acıbadem Fulya Hastanesi
Esteworld Altunizade Plastik Cerrahi Hastanesi
Op. Dr. Ali Rıza Öreoğlu Kliniği

Sigorta ve Ödeme Seçenekleri

Kredi kartı, Nakit

Eğitimi

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi
İstanbul Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Bilinen Diller

İngilizce

Ödüller

Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi derneği 33. Ulusal Kongresinde Asistan Bildiri Yarışmasında klinik dalda 2.lik Ödülü 2011