Başka Bir Doktor

Prof. Dr. Mithat Akan

Mithat Akan

Burun estetiği ve revizyonu, meme estetiği ve karın estetiği ile yakından ilgilenen alanında oldukça tecrübeli bir estetik cerrahtır.

incele
Azimet Özdemir
Doğrulanmış Profil.
Op. Dr.

Azimet Özdemir

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Doktora Soru Sor

Burun ve yüz estetiği, meme ve beden estetiği en sık yaptığı ameliyatlardan olup, el ve mikrocerrahi ise özel ilgi alanıdır.

Adres: Halaskargazi Cad. No : 10/A Nişantaşı Şişli İstanbul 34371

Op. Dr. Azimet Özdemir Hakkında Hasta Yorumları ve Görüşleri

Kimler Neler Demiş?

Please Login to comment
1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hakkında

Op. Dr. Azimet Özdemir Kimdir?

Op. Dr. Azimet Özdemir 1975 Kahraman Maraş – Elbistan doğumludur. İlk-orta ve liseyi Elbistan’da bitirmiş, 2001 yılında Çukurova Tıp Fakültesinden mezun olmuş, iki yıldan fazla Erzurum – Hınıs’ta çalışmıştır.

Op. Dr. Azimet Özdemir 2003 yılında İstanbul Tıp Fakültesi Genel Cerrahi bölümünü kazanmış, 2004 yılının sonunda bu görevinden ayrılarak askere gitmiştir. İstanbul Askerlik Daire Başkanlığı sorumlu hekimi olarak sınavı kazanmıştır. Op. Dr. Azimet Özdemir bir yıl sonra İstanbul Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi (Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi) Plastik, Pekonstrüktif ve Estetik Cerrahi’ bölümünü kazanmış ve 2011 yılında sınava girerek uzman olmuş, bir yıl İstanbul’da özel bir hastanede yöneticilik yapmıştır.

2012 yılında mecburi hizmet için ‘Siirt Devlet Hastanesi’nde görev almıştır.

Op. Dr. Azimet Özdemir 2014 yılında bu görevinden istifa ederek İstanbul Nişantaşı’nda özel kliniğini açmış, 2017 yılının başında yeni ve modern kliniğine taşınmıştır.

Yeni kliniğinde epilasyon lazerden yüz gençleştirme yöntemlerine, 3D bilgisayar sistemlerinden obezite cerrahisine kadar çok geniş bir alanda tıbbi hizmetler verilmektedir.

Op. Dr. Azimet Özdemir Burun ve yüz estetiği, meme ve beden estetiği en sık yaptığı ameliyatlardandır.

El ve mikrocerrahi ise özel ilgi alanıdır. Çok sayıda ulusal/uluslararası makaleleri, bildiri ve posterleri yayınlanmıştır.

Deneyimleri

Siirt Devlet Hastanesi
Op. Dr. Azimet Özdemir Kliniği

Sigorta ve Ödeme Seçenekleri

Kredi kartı, Nakit