fbpx

Başka Bir Doktor

Op. Dr. Süleyman Taş

Süleyman Taş

Eğri Burunlarda Alar Taban Retraksiyonunun Levator Labii Alaque Nasi Kasının Kesilerek Düzeltilmesi çalışması ile 38. Ulusal TRPCD Kurultayı- Uzman Araştırma Yarışması 1.lik Ödülüne layık görülmüştür.

incele
Güray Yeşiladalı
Doğrulanmış Profil.
Op. Dr.

Güray Yeşiladalı

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Doktora Soru Sor

Uluslarası Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneğine (ISAPS) kabul edilmiş 57 Türk cerrahtan biridir.

Adres: Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. Terrace Fulya Residence Center 2 D: 64 Şişli İstanbul 34393

Op. Dr. Güray Yeşiladalı Hakkında Hasta Yorumları ve Görüşleri

Kimler Neler Demiş?

Please Login to comment
1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hakkında

Op. Dr. Güray Yeşiladalı Kimdir?

Op. Dr. Güray Yeşiladalı İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Tıp eğitiminin son senesinde Türk – Alman Doktor Birliği bursu ile Almanya’da Giessen Üniversitesi’nde eğitim görmüştür. Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeİhtisasını yapmış Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Amerika Birleşik Devletleri’nde, Wisconsin Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümü’ne “International Fellow” olarak kabul edilmiş cerrahi yetenek ve tecrübesini arttırma fırsatı yakalamıştır.

Op. Dr. Güray Yeşiladalı mecburi hizmet yükümlülüğü kapsamında Gaziantep’te görev yapmış bu dönemde bir çok hastanın Plastik Cerrahi ile ilgili operasyonlarını gerçekleştirmiştir.

Avrupa Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Birliği’ne (EBOPRAS) üye olarak kabul edilmiş ve çok sayıda estetik ve kozmetik operasyonlara imza atmıştır.

Op. Dr. Güray Yeşiladalı mesleki çalışmalarına 2016 yılından beri Şişli – İstanbul’da kurduğu Vanity Estetik Kliniği’nde devam ediyor.

Op. Dr. Güray Yeşiladalı Uluslarası Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneğine (ISAPS) kabul edilmiş 57 Türk cerrahtan biridir. Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (TPRECD), Estetik Plastik Cerrahi Derneği (EPCD), Avrupa Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (EBOPRAS) ve İstanbul Tabip Odası gibi pek çok mesleki kuruluşun üyesidir.

Deneyimleri

Wisconsin Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümü ABD
Vanity Estetik Kliniği

Yayınları

Yayınlar

 

1- G. Yesiladali,O. Morkoc, E. Aydin, H. Baskurt, E. Cihandide, A. Uzunismail “Trigger Finger – Retrospective analysis of surgically treated 40 cases” The Medical Journal of Haydarpasa Numune Training and Research Hospital 2008: 48(4): 236-41.

2- Guray Yesiladali, Habib Baskurt, Esra Celik,  Mustafa Tercan”Importance of hereditary factors in synchronous development of basal cell carcinoma in two albino brothers” Ann Plast Surg2011 Jun;66(6):640-2.

3- Guray Yesiladali, M. Tercan, S. Eroglu, K. Meric “Topographic evaluation of the medial canthus-alar groove line in terms of determining the boundaries of lateral osteotomies.” Aesthetic Plast Surg.2013 Feb;37(1):34-8

4- G. Yesiladali, N.S. Bese, F. Munzuroglu, B. Uslu, S. Arbak, N. Sut, T. Altug, A. Ober “ Vitamin E and Pentoxifylline Protect the Development of Radiation Induced Pulmonary Fibrosis in Rats “ Clin Oncol (R Coll Radiol). 2007 May;19(4):260-4.

5- G. Yesiladali,O. Morkoc, E. Aydin, H. Baskurt, A. Uzunismail “Carpal Tunnel Syndrome – Retrospective analysis of surgically treated 60 cases” The Medical Journal of Haydarpasa Numune Training and Research Hospital 2009: 49(1): 24-8.

6- Nesibe Sinem Çiloğlu, Afet Öncel, K. Güray Yeşiladalı “Effects of Atorvastatin on angiogenesis and muscle thickness in rats.” Turk Plast Surg 2015 Dec;23(3):118-21

Sigorta ve Ödeme Seçenekleri

Kredi kartı, Nakit