fbpx

Başka Bir Doktor

Prof. Dr. Reha Yavuzer

Reha Yavuzer

2010 yılının Mayıs ayında Profesör kadrosuna atanan Prof. Dr. Reha Yavuzer Türk Estetik Plastik Cerrahi Derneği Yönetim Kurulu Üyeliğini de yürütmektedir.

incele
İbrahim Oskui
Doğrulanmış Profil.
Op. Dr.

İbrahim Oskui

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Doktora Soru Sor

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini 1984 yılında bitiren Op. Dr. İbrahim Oskui, 1985’te Genel Cerrahi ihtisasına başlamış ardından Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi ihtisası ile kariyerine devam etmiştir.

Adres: İnönü Cad. Osmanlı Sok. No.2 D.4 Taksim Beyoğlu İstanbul 34435

Op. Dr. İbrahim Oskui Hakkında Hasta Yorumları ve Görüşleri

Kimler Neler Demiş?

Please Login to comment
1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hakkında

Op. Dr. İbrahim Oskui Kimdir?

Op. Dr. İbrahim Oskui Yüz germe, Liposuction ( Yağ Alma ), Göz Kapağı ve Göz Altı Torbaları, kırışıklıkları ayrıca dudak, meme ve yüz estetiği alanlarında uzun yıllar çalışmış oldukça tecrübeli bir estetik cerrahtır. Op. Dr. İbrahim Oskui evli ve iki çocuk babasıdır.

Estetik Cerrahi alanında yapılacak çok şey olmasından dolayı bu branşa yönlendiğini söyleyen Op. Dr. İbrahim Oskui mesleğini severek yaptığını belirtiyor. Mesleğinin detaylarını diğer bazı mesleklere de benzetiyor Heykeltraş, Matematikçi ve Terzi işinin zorlukları olduğunu ama yılların vermiş olduğu tecrübe ile pratik çözümler üreterek bu zorlukları kolayca aştığını belirtiyor.

Yaptığı ameliyatlardan sonra hastaların mükemmel değişimlerine kendisinin bile bazen inanamadığını söylüyor ve bunun kendisi için büyük bir mutluluk olduğunu paylaşıyor.

Sigorta ve Ödeme Seçenekleri

Kredi kartı, Nakit