fbpx

İstanbul Burun Estetiği Fiyatları Ne Kadar

İstanbul Burun Estetiği Fiyatları Ne Kadar

İstanbul Burun Estetiği Fiyatları, İstanbul Burun Estetiği Maliyeti, İstanbul Burun Estetiği Kaç Para merak ediyorsunuz değil mi? Bu makale de tüm sorularınıza cevap bulabileceksiniz.

Bu sayfada Tahmini İstanbul Burun Estetiği Fiyatlarını hesaplayabilir ya da tek bir form doldurarak yüzlerce doktordan fiyat talep edebilirsiniz.

Burun Estetiği Fiyatları İstanbul aramanızda siz Doktor, Doktor dolaşmak ya da fiyat araştırmak zorunda kalmazsınız. Dolduracağınız form üzerine doktorlar size geri dönüş yapacak ve en uygun koşulları sağlamaya çalışacaklardır.

İstanbul Burun Estetiği Fiyatları Tahmin Cetveli

Yukarıdaki hesaplama cetveli sadece yaklaşık tahmini bir fiyat verir. Lütfen Unutmayın en doğru fiyat doktorunuzun yapacağı muayene sonrası verilebilir.


Peki net bir fiyat istiyorsanız nasıl hareket etmelisiniz?

İstanbul büyük bir şehir eğer Doktorunuza kolayca ulaşmanız mümkün değilse örneğin farklı bir şehir de ya da farklı bir ülkedeyseniz aşağıdaki formu doldurarakBurun Estetiği Fiyatları İstanbul aramanızdaki fiyat talebinizin yüzlerce doktora ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Böylece siz tek, tek doktorlara fiyat sormak zorunda kalmazsınız. Doktorlar talep formunuzu değerlendirir ve size geri dönüş yaparak bilgilendirme yaparlar.

Aşağıdaki Formu Doldurun ve Yüzlerce Doktor’dan Burun Estetiği Fiyatı Alın

Daha Önce Burun Estetiği Oldunuz mu?

HayırEvet

Daha Önce Burnunuz Hasar Gördü mü?

HayırEvet

Cinsiyetiniz?

KadınErkek

Hangi Ülkeden Bize Ulaştınız?

Profil Fotoğrafı ( Önden Çekilmiş )

Yan Profil Fotoğrafı ( Yandan Çekilmiş )


Yukarıdaki formu doldurduğunuz zaman bu bilgiler doktorlar ile paylaşılacak değerlendirilecek ve size bir çok doktordan geri dönüş olacaktır.

Böylece siz doktor bulmak için uğraşmayacaksınız onlar size ulaşarak size en iyi şekilde hizmet etmek için ellerinden geleni yapacaklardır.

Burun Estetiği Fiyatları İstanbul da Neden Farklılık Gösteriyor?

Bu farklılık kesinlikle sadece İstanbul için geçerli değil. Bir çok kişi bu fiyat değişikliklerinin neyden kaynaklandığını anlayamıyor.

Sizi bu konu da bilgilendirmek istiyoruz.

İstanbul Burun Estetiği Fiyatları belirlenirken öncelikle Doktorunuzun tecrübesi oldukça etkili bir etken oluyor. Bir Doktor ne kadar tecrübeli ise talep edeceği hizmet bedeli bu oranda artış gösterebilir. Alanında tecrübeli doktorların en büyük sorunu zamandır. Bu zamanı en iyi şekilde değerlendirmek zorundadırlar. Sebebi ise yapabilecekleri ameliyat sayısının sınırlı olmasıdır. Bir Doktor bir ay da kaç ameliyat yapabilir ki? İşte bu sebeple Doktorunuz kendine bir fiyat biçerken bunu da göz önüne almaktadır.

İstanbul’da Doktorunuzun muayenehanesinin bulunduğu yerdeki emlak kira bedellerinden tutunda Sizin Ameliyat olacağınız Hastane tercihinize kadar bir çok değişken olacağınız burun estetiğinin fiyatlarını etkileyecektir.

Orta kalite de hizmet veren bir hastanenin ameliyathane masrafları ile orta ya da üst sınıf bir hastanenin ameliyathane ve diğer maliyetleri kesinlikle bir olmayacaktır. Sizin de tahmin edebileceğiniz gibi bu değişkenler de İstanbul Burun Estetiği Fiyatlarını etkilemektedir.

Bu değişkenler yanında sizin fiziki durumunuz da oldukça önemlidir. Yani yapılacak ameliyatın zorluğu ve doktorun alacağı risk oldukça önemli bir etkendir.

Doktorun Alacağı Risk Ne Demektir?

Tüm doktorlar başarılı sonuç almak ister örneğin bir hasta düşünün…

Hasta bir kaza geçirmiş olsun ve bu kaza da burnu hasar görmüş olsun. Üstüne bu hastanın bir defa ya da daha fazla burun estetiği ameliyatı olduğunu ama başarılı sonuç alınmadığını düşünün. Oldukça zor bir durum gözünüzde canlandı değil mi? Maalesef her zaman Doktorların karşısına benim burnum azıcık daha kalkık olsun ya da azıcık kemerinden alınsın diyen hastalar gelmiyor. Oldukça riskli risk derken Allah korusun mesela burnun çökmesi gibi asla istenmeyecek durumlar söz konusu olabilir.

Hak verirsiniz ki Doktorlar böyle olası vakaları rahatlıkla karşılayamazlar.

Peki maliyeti etkileyen ne olur?

Bu tür hastaların burnunda eksik miktarda kıkırdak doku bulunur. Bu kıkırdak dokunun eksikliği ameliyat esnasında kulaktan ya da kaburgalardan kıkırdak alınmasını gerektirir. Gördüğünüz gibi operasyon büyüdü Doktorunuzun yapacağı ameliyat uzadı böylece hemşire, ameliyathane, hastane masrafları artmış oldu.

Aslında matematik çok kolay Ameliyat ne kadar zorsa o kadar pahalı olur.

Aslında sağlığı hiç bir fiyata satın alamazsınız. Elbette özellikle yaşadığımız bu dönem de maliyetler çok önemli. Para hiç olmadığı kadar zor kazanılıyor ama her ne olursa olsun asla sağlığınızdan daha değerli değil.

Bizim tavsiyemiz lütfen önceliğiniz sağlığınız olsun. Sonra güzelliğiniz ve en son fiyatı hesaba katın.

Neden mi?

Revizyon Burun Estetiği diye bir şey duydunuz mu? Yani kısaca düzeltmek amaçlı yapılan bir burun estetiği ameliyatıdır. Evet doğru tahmin ettiniz eğer önceliğiniz fiyat olursa ucuza burun estetiği yaptırayım derken bu size daha da pahallıya gelebilir.

Yalnız Dikkat!

Pahalıya Burun Estetiği yaptırmak en iyisi anlamına asla gelmez.

Doktor seçiminizi çok dikkatli yapın. Bunun için sitemizdeki Doktor profillerini dikkatlice inceleyebilir, Doktorunuz hakkında yapılan hasta yorumlarını inceleyebilir. Doktorunuzun burun estetiğine yaklaşımını araştırabilir, Doktorunuza soru sorarak onu daha yakından tanımaya çalışabilir ve hastasına karşı olan tutum ve yakınlığını, samimiyetini görmeye çalışabilirsiniz.

devlet hastanesinde burun estetiği fiyatları

Devlet Hastanesinde Burun Estetiği Fiyatları Ne Kadar?

Eğer sigortanız varsa ve burnunuzda sağlık sorunu bulunuyorsa ücret ödemeden burun estetiği olmanız mümkün olabilir. Peki eğer her hangi bir sağlık sorununuz yoksa Devlet Hastanesinde Burun Estetiği Fiyatları Ne Kadar diye soruyorsanız 2019 itibari ile 2.000 – 3.000 TL civarlarında olduğunu söylemek mümkün olabilir.

Elbette bu fiyatlar daha az ya da daha fazla olabilir, değişiklik gösterebilir.

Devlet hastanesinde burun estetiği yaptırmak istiyorsanız ilk önce ameliyat olmak istediğiniz hastanenin KBB ameliyatları yapıp yapmadığını ve müsaitlik durumunu sorgulamalısınız.

Ardından Doktorunuz ile irtibata geçerek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

İstanbul Burun Estetiği Fiyatları Almak İçin Doktorlarını İnceleyin Doktor Profillerini inceleyin hasta yorumlarını okuyun, doktorunuza soru sorun ve online randevu alın.

İstanbul burun estetiği fiyatları oldukça değişken olsada umarız bu makale işinize yaramıştır. Lütfen bizim ile iletişime geçin fikrinizi söyleyin. Ayrıca Yüzlerce Doktora bir defa da ulaşarak fiyat talebinde bulunun. Doktorlar sizi arasın.

Burun Estetiği Fiyatları İstanbul aramanızda fayda Sağlayabileceğiniz bir içerik olduğuna inanıyoruz. Umarız fayda sağlayabiliriz.

İlginiz için çok teşekkür ederiz. Lütfen görüş ve yorumlarınızı bizler ile paylaşın.

Makale Hakkında Yorum ve Görüşler

Kimler Neler Demiş?

Please Login to comment
1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.