Başka Bir Doktor

Prof. Dr. Erdem Tezel

Erdem Tezel

Türkiye’ye endoskopik tüm yüz estetiğini getiren doktor olarak tanınmaktadır. 2001 ile 2005 seneleri arasında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesinde Acil Tıp Anabilim Dalı Başkanlığı yapmıştır.

incele
Mbaraka Ahmed Ljohiy
Doğrulanmış Profil.
Op. Dr.

Mbaraka Ahmed Ljohiy

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Doktora Soru Sor

İstanbul Tıp Fakültesi’nden 2004 yılında mezun olmuş ve Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanlığını da İstanbul Tıp Fakültesi’nde yapmıştır.

Dr. Muba Clinics

Adres: Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok. Varyap Meridian Ofis: D 103 Ataşehir İstanbul 34745

Op. Dr. Mbaraka Ahmed Ljohiy Hakkında Hasta Yorumları ve Görüşleri

Kimler Neler Demiş?

Please Login to comment
1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hakkında

Op. Dr. Mbaraka Ahmed Ljohiy Kimdir?

Op. Dr. Mbaraka Ahmed Ljohiy 1975 Tanzanya Dar Es Salaam doğumludur. Orta öğretimini ülke birincisi olarak bitirmiş AgaKhan High School’da lise eğitimi almaya hak kazanmıştır. Ardından Sunderland University’de eczacılık eğitimine başlamış fakat birinci yılın sonunda, asıl gönlünde yatanın tıp olduğuna karar verip Türkiye’ye gelmiş İstanbul Tıp Fakültesi’nden 2004 yılında mezun olmuştur.

Op. Dr. Mbaraka Ahmed Ljohiy İstanbul Tıp Fakültesi’nde eğitimine devam etmiş ve Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Uzun yıllar yaşadığı bu ülkenin vatandaşı olduktan sonra mecburi hizmet görevi için Erzurum’a atanmış, Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesinde resmiyette mecburiyetten ama gerçekte gönülden hizmet vermiştir.

Halen serbest hekim olarak çalışma hayatına Ataşehir’de devam etmektedir. Çok sayıda ulusal ve uluslararası kongreye katılmış olup, bir çok yayını bulunan Op. Dr. Mbaraka Ahmed Ljohiy evli ve iki kız çocuğu babasıdır.

Deneyimleri

Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Dr. Muba Clinics

Sigorta ve Ödeme Seçenekleri

Kredi kartı, Nakit