Başka Bir Doktor

Op. Dr. Melike Erdim

Melike Erdim

Türk Tabipler Birliği, Türk Plastik Cerrahi Derneği, Estetik Plastik Cerrahi Derneği ve Uluslararası Estetik Plastik Cerrahi Derneği (ISAPS) üyesidir.

incele
Nazım Çerkeş
Doğrulanmış Profil.
Prof. Dr.

Nazım Çerkeş

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Doktora Soru Sor

ISAPS’ Başkan Yardımcısı görevini sürdürmekte ve Avrupa Rinoplasti Derneği’nin üç kurucu üyesinden biri olup, şu an Dernek Başkanı görevinde bulunmaktadır.

Adres: Hakkı Yeten Cad. Aşçıoğlu Plaza 17/6 Fulya Şişli İstanbul 34365

Prof. Dr. Nazım Çerkeş Hakkında Hasta Yorumları ve Görüşleri

Kimler Neler Demiş?

Please Login to comment
1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hakkında

Prof. Dr. Nazım Çerkeş Kimdir?

Prof. Dr. Nazım Çerkeş 1959 İstanbul doğumludur. İlk ve orta öğretimini Ankara’da tamamlamış, 1977 yılında Ankara Fen Lisesi’nden mezun olmuş sonrasında Hacettepe Tıp Fakültesi’ne girmiştir. 1983 Hacettepe Tıp Fakültesinden mezun olmuş, 1983 ve 1985 arasında Ordu / Ünye’de mecburi hizmetini yapmıştır.

1985 yılında İstanbul Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilimdalı’nda ihtisasa başlamış, İhtisası süresince özellikle mikrocerrahi alanında çalışmalarda bulunmuş, İstanbul Tıp Fakültesi’nde Mikrocerrahi uygulamalarını başlatmıştır.

1990’da Plastik ve Rekonstrüktif cerrahi uzmanı olmuş ve A.B.D.’ye giderek UAB (University of Alabama at Birmingham) da dünyanın en tanınmış plastik cerrahlarından dünyada endoskopik yüz germe ameliyatlarının ilk uygulayıcısı Prof. Luis O. Vasconez’in kliniğinde 1 yıl klinik fellow ve 6 ay araştırma fellow’u olarak çalışmıştır.

Ayrıca A.B.D.’de Burun Estetiğinin en önemli otoritelerinden biri olan Dr. Gaylon Mc Collough’un kliniğinde 4 ay süre ile çalışarak bu konudaki deneyimlerini geliştirmiştir.

1992 yılında Türkiye’ye dönen Prof Dr Nazım Çerkeş İstanbul Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilimdalı’nda uzman olarak çalışmaya başlamış, 1997 yılında Doçent olmuştur.

1997 ila 2002 yılları arasında Istanbul Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilimdalı’nda öğretim üyesi olarak çalışmış. 2002 yılı başında görevinden ayrılarak COSMED Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi’ni 2003 yılında da şubesi Cosmed Caddebostan Estetik Plastik Cerrahi & Güzellik Merkezini hizmete açmıştır.

Prof Dr Nazım Çerkeş Estetik Plastik Cerrahi uzmanı olduğu 1990 yılından günümüze estetik cerrahi alanındaki çalışmalarını severek sürdürmektedir.

Burun Estetiği konusundaki başarılı sonuçları tüm dünyadaki meslektaşları tarafından kabul görmüş olup, dünya genelinde düzenlenen en önemli estetik plastik cerrahi kongrelerinde konferanslar vermek, eğitim amaçlı canlı ameliyatlar gerçekleştirmek için davet edilmektedir.

Prof Dr Nazım Çerkeş 2009 ile 2012 seneleri arasında Türkiye Estetik Cerrahi Derneği Başkanlığı görevinde bulunmuş, 2010 yılında ISAPS Uluslararası Estetik Plastik Cerrahlar Birliği’nin “Eğitim Komitesi Başkanlığı” görevlerine getirilen Prof Dr Nazım Çerkeş, dernekte değişik yönetim kademelerinde bulunmuş ve halen ISAPS’ Başkan Yardımcısı görevini sürdürmektedir.

Prof Dr Nazım Çerkeş, Avrupa Rinoplasti Derneği’nin üç kurucu üyesinden biri olup, şu an Dernek Başkanı görevinde bulunmaktadır.

Prof. Dr. Nazım ÇERKEŞ, Amerikan Plastik Cerrahlar Birliği, Türk Plastik Cerrahi Derneği ve Türk Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği üyesidir.

Prof Dr Nazım Çerkeş evli ve iki kız çocuk babasıdır.

Deneyimleri

Dr. Gaylon Mc Collough kliniği
İstanbul Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilimdalı
COSMED Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi

Sigorta ve Ödeme Seçenekleri

Kredi kartı, Nakit