Başka Bir Doktor

Op. Dr. Volkan Serdar Otrakçı

Volkan Serdar Otrakçı

ABD Texas eyaletinde UT Southwestern Medical Center, Department of Plastic Surgery, Dallas ABD. Gözlemci Programına katılmıştır.

incele
Ömer Sağır
Doğrulanmış Profil.
Op. Dr.

Ömer Sağır

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Doktora Soru Sor

Amerika’da Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış Migren cerrahisini ülkemizde ilk yapan kişilerdendir.

Adres: Nişantaşı Valikonağı Caddesi, Halaskar Gazi Mahallesi, Saroğlu Apt. No:83 Daire:6 Şişli İstanbul 34371

Op. Dr. Ömer Sağır Hakkında Hasta Yorumları ve Görüşleri

2
Kimler Neler Demiş?

Please Login to comment
1000
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Tuba Akarau

2 nisan 2019 da Dr. Ömer Sağır beye üçlü operasyon aynı anda oldum Göğüs protez Karın germe Ve liposakşın Birçok estetisyen doktorla görüştüm ameliyat öncesi Eşimle araştırma içersine girdik Fakat ömer beyden aşırı güven aldım muane ederken bile detaylı anlatarak bana güven verdi Eşimde keza öyle ömer beyin yaklaşımı tavrı sıcaklığı herşeyden önemliydi Diğer estetisyen doktorlar ilgisizdi güven alamamıştım Ve eşime dedimki bu doktorda olmalıyım eşimde farketti ve bana hak verdi Hastane olsun hemşireleri herşey çok donanımlıydı çok ilgililerdi Hastane temiz ve konforluydu Eşime bile ayrı hastane yatağı vardı odamızda biz inanılmaz rahat ettik sanki tatile çıkmıştık eşimle 🙂 Ömer beyin asistanı Ece hanım keza öyle Ben ameliyata giriceğim sabah saat 7 de benim için hastanede oldu Sizin yanınızda olucam ameliyata girerken destek olmak için gelicem dedi Gerçekten dediğini yaptı destek amaçlı yanımda oldu 🙂 İyikide olmuşum 15 günde toparlandım aşırı memnunum…

Bahar

Dört ay önce göğüs ve karin germe ameliyatı oldum kesinlikle tavsiye etmiyorum üçüncü sınıf bir hastanede ameliyat ediyor doğru dürüst muayene etmedi sizin isteğinizin hiç bir önemi yok ameliyat sonrası ilgi alaka yok bilgilendirme yok yanında çalışan arzu hanımına yaklasamiyorsunuz bile ameliyattan sonra bir ay yuruyemedim benimle birlikte ayni ameliyatı olan arkadaşımda bir ay yuruyemedi hiç bir sorumuza doğru dürüst cevap alamadık tek söylediği diyet spor hala şişliklerimiz geçmedi artık cevap bile alamıyoruz merdiven altı bir ameliyat kesinlikle tavsiye etmiyorum hem paranızdan hem sağlığınızdan oluyorsunuz

Hakkında

Op. Dr. Ömer Sağır Kimdir?

Op. Dr. Ömer Sağır 1983 yılında Adana doğumludur. Bilfen Kolejini bitirdikten sonra, 2010 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirmiştir.

İlk TUS ( Tıpta Uzmanlık Sınavı ) sınavında Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastahanelerinde Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi ihtisasına başlamış, Türkiye’nin seçkin hocalarıyla ameliyatlara girme şansı bulmuştur.

Op. Dr. Ömer Sağır 2011 ile 2014 yılları arasında Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastahanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Bölümünde cerrahi rotasyon yapmıştır.

Op. Dr. Ömer Sağır burada birçok estetik cerrahi ,doğumsal yüz ve kafa şekli anomalileri, el yaralanmaları ve mikrocerrahi ameliyatlarına katılmıştır.

Op. Dr. Ömer Sağır 2013 yılında Sudan Ülkesine giderek birçok yarık damak ve dudak ameliyatı yapmıştır, 2014 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nin Miami kentinde Constantio Mendietta’nın özel kliniğinde Kalça estetiği üzerine birçok ameliyata katılmıştır.

Op. Dr. Ömer Sağır 2014 senesinde Amerika Birleşik Devletleri’nde Profesör Doktor Daniel Backer ile birçok yüz germe ve burun estetiği ameliyatında katılmıştır.

2015 yılında ise Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastahanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Bölümü’nden ‘’Kök hücrenin tendon iyileşmesi üzerine etikleri ‘’ çalışması ile uzmanlığını almıştır.

Op. Dr. Ömer Sağır Amerika’da Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış Migren cerrahisini ülkemizde ilk yapan kişilerdendir. Migren Cerrahisi ile hastalar artık hiç migren baş ağrısı atağı geçirmemekte ve hayatları boyunca ağrı kesici ilaç kullanmaka zorunda kalmaktan kurtulmaktadırlar.

Op. Dr. Ömer Sağır 2016 senesinde Prestijli bir sınav olan ‘’Avrupa Plastik Cerrahi Denklik Sınavını’’ başarı ile geçmiştir ve ayrıca Türkiye Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi aktif üyesidir.

Deneyimleri

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastahanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi
Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastahanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Bölümü
Op. Dr. Ömer Sağır Kliniği

Sigorta ve Ödeme Seçenekleri

Kredi kartı, Nakit