Başka Bir Doktor

Op. Dr. Serkan Balta

Serkan Balta

Yurtiçi ve yurtdışında birçok yayın, seminer ve kongrede yer almış ve Plastik Cerrahi alanındaki üç önemli kitabın çeviri editörlüğünü yapmıştır.

incele
Onur Gürbüz
Doğrulanmış Profil.
Op. Dr.

Onur Gürbüz

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Doktora Soru Sor

Meme estetiği, burun estetiği, liposuction ve Saç Ekimi özel ilgi alanları arasındadır.

Adres: Vali Konağı Cd. No:50 Kat:5 D:6 Nişantaşı Şişli İstanbul 34365

Op. Dr. Onur Gürbüz Hakkında Hasta Yorumları ve Görüşleri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hakkında

Op. Dr. Onur Gürbüz Kimdir?

Op. Dr. Onur Gürbüz 1976 Mersin doğumludur. İlköğretimini Osmaniye, ortaöğretimini Mersin’de tamamlamış, 1993 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanmıştır.

Mezun olduktan sonra “Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi” anabilim dalını seçerek yaklaşık yedi yıl sürecek zorlu bir eğitime Mersin’de devam etti.

Uzmanlık eğitimi içerisinde her türlü Rekonstrüktif ameliyatlar yanında Estetik cerrahi ile alakalı bir çok ameliyata girmiştir. Uzmanlık eğitimi sırasında “Meme kanseri sonrası yeniden meme yapılması” ile ve meme estetiği, burun estetiği, liposuction, saç ekimi ile özel olarak ilgilenmiştir.

2006 senesinde Florida/America ‘da katıldığı ASAPS kongresinde (Florida, Orlando) “FUE tekniği ile saç ekimi” hakkında Prof.Dr. Alfonso Barrera’dan aldığı kurs sonrasında o yıllarda yeni yeni uygulama alanı genişleyen FUE saç ekimine olan ilgisi artmıştır.

Son olarak 23-24 Nisan 2011 senesinde Estetik Yüz Burun Cerrahisi Derneği’nin Bursa Acıbadem ve Konur hastanelerinde düzenlediği 2. FUE yöntemi ile Saç Ekimi (Canlı Cerrahi) ve Güncel Saç Tedavileri Kursunda “Eğitmen” olarak görev almıştır.

Op. Dr. Onur Gürbüz çok sayıda yurtiçi ve yurtdışı kongre ve sempozyuma katılmış olup, 25 ulusal, 12 uluslar arası yayını, 3 adet ulusal basılan kitap bölümü, 2003, 2005 ve 2006 yıllarında Mersin Üniversitesinden bilimsel çalışmaları sonrası aldığı teşekkür belgeleri bulunmaktadır.

Bilimsel gelişmelere aktif olarak katılmakta olup mesleğindeki yeniliklerin yakınen takip etmektedir.

2008 senesinde Mecburi hizmet nedeniyle geldiği Kayseri Eğitim ve Araştırma hastanesinde 2 yıl çalışmıştır.

Bu dönem zarfında oldukça fazla hastaya ulaşarak 2009 yılında kendi kliniğini açmıştır. Şu an halen kendi kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

Deneyimleri

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Op. Dr. Onur Gürbüz Kliniği

Sigorta ve Ödeme Seçenekleri

Kredi kartı, Nakit