Başka Bir Doktor

Op. Dr. Serbülent Güzey

Serbülent Güzey

Plastik Cerrahide Meme Estetiği ve Burun Estetiği özel ilgi alanlarının başında gelmektedir.

incele
Onur Sümer
Doğrulanmış Profil.
Op. Dr.

Onur Sümer

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Doktora Soru Sor

Belçika’da UZ Gent Üniversitesi Plastik Cerrahi Bölümü’nde ünlü estetik ve rekonstrüktif meme cerrahı Prof. Dr. Moustapha Hamdi‘nin fellowship’i olarak çalışmış Uzman bir cerrahtır.

Adres: Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No: 13 Terrace Fulya Center Blok: 2 Kat: 17 Daire: 113 Fulya Şişli İstanbul 34394

Op. Dr. Onur Sümer Hakkında Hasta Yorumları ve Görüşleri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hakkında

Op. Dr. Onur Sümer Kimdir?

Op. Dr. Onur Sümer 1980 İskenderun doğumludur. 1998 ila 2004 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden okumuş ve mezun olmuştur. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanlığını Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nde 2011 yapmıştır.

2009 senesinde Prof. Dr. İsmail Kuran ve ekibi ile çalışmış, 2010 yılında Belçika’da UZ Gent Üniversitesi Plastik Cerrahi Bölümü’nde ünlü estetik ve rekonstrüktif meme cerrahı Prof. Dr. Moustapha Hamdi‘nin fellowship’i olarak çalışmış ayrıca yüz estetiği ve yüz germe konusunda bir otör kabul edilen Patrick Tonnard’ın operasyonlarında gözlemci olarak bulunmuş tecrübe edinmiş ilaveten Çene ve yüz cerrahisi alanında Avrupa’nın sayılı estetik merkezlerinden biri olan St. Jan Brugge Hospital’da, Prof. Dr. Maurice Mommaerts ve ekibiyle bir çok ameliyata girmiştir.

2012 – 2013 seneleri arasında Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çalışmış, 2013 senesinde Çamlıca’da başladığım özel hekimliğe, 2015 yılı itibariyle Fulya TERRACE’ta devam etmektedir.

Deneyimleri

UZ Gent Üniversitesi Plastik Cerrahi Bölümü Belçika
Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Op. Dr. Onur Sümer Muayenehanesi

Sigorta ve Ödeme Seçenekleri

Kredi kartı, Nakit