fbpx

Başka Bir Doktor

Op. Dr. İlker Manavbaşı

İlker Manavbaşı

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan op. Dr. İlker Manavbaşı TUS sınavını dereceyle kazanarak  Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimi almıştır. Uzmanlık eğitimi alırken gözlemci doktor olarak İ

incele
Oytun İdil
Doğrulanmış Profil.
Op. Dr.

Oytun İdil

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Doktora Soru Sor

Mesleki olarak ilgisini en çok göğüs estetiği, implantla popo büyütme, yüz estetiği, saç ekimi, erkeklerde genital estetik “penis büyütme” çekmektedir.

Adres: Halaskargazi mah. Rumeli cad. No:3 Müşerref ap. D:1 Nişantaşı Şişli İstanbul 34371

Op. Dr. Oytun İdil Hakkında Hasta Yorumları ve Görüşleri

Kimler Neler Demiş?

Please Login to comment
1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hakkında

Op. Dr. Oytun İdil Kimdir?

Op. Dr. Oytun İdil 1970 Zonguldak Erğli doğumludur. Tıp eğitimini İstanbul üniversitesi İstanbul tıp fakültesinde 1988 1994 almıştır.

Uzmanlık eğitimini 1994 ile 2000 seneleri arasında Bursa Uludağ tıp fakültesi plastik cerrahi kliniğinde almıştır.

Uzmanlığını tamamladıktan sonra bir süre Bursa Konur hastanesinde ve takiben Zonguldak SSK hastanesinde uzman doktor olarak bulunmuştur.

Op. Dr. Oytun İdil 2004 senesinden beri İstanbul’da özel hekim olarak çalışmaktadır. Bir çok özel kurumda görev almıştır bunlardan bazıları Nisa hastanesi, Femme estetik-Ulus, Oksiart estetik merkezi-Ulus, Büyükçekmece kolan hastanesi, Clinic İstanbul Mecidiyeköy, Güngören Kolan hastanesi, Estetistanbul saç ekim, Betty beauty club.

Op. Dr. Oytun İdil 2015’den beri hastalarını Nişantaşı’ndaki kendi muayenehanesinde kabul etmektedir.

Op. Dr. Oytun İdil mesleki olarak ilgisini en çok göğüs estetiği, implantla popo büyütme, yüz estetiği, saç ekimi, erkeklerde genital estetik “penis büyütme” çekmektedir.

Op. Dr. Oytun İdil Cerrahi dışında, ameliyatsız estetiklerden PRP, dolgu ve botox enjeksiyonlarını yoğun olarak uygulamaktadır.

Op. Dr. Oytun İdil 2005 yılında gittiği Paris’te İMCAS dolgu-botox kursundan sertifikası bulunmaktadır.

Op. Dr. Oytun İdil İstanbul üniversitesi İstanbul tıp fakültesinde tıp eğitimini aldığı 1988-1994 senelerinde amatör ve profesyonel olarak çizerlikle uğraşmıştır.

Gırgır, Fırt, Çarşaf, Pişmiş kelle, RH+, Deli isimli dergilerinde karikatür ve çizgi roman çizmiştir.

Op. Dr. Oytun İdil Bursa da bulunduğu 1994-2000 seneleri arasında Bursa da bulunan ve sağlık bakanlığına broşür, film, animasyon üreten J.İ.C.A. da bazı çalışmalar (deneysel cell-animasyon, broşürlerin resimlenmesi, flip-chart resimlenmesi gibi çalışmalar yapmıştır.

İhtisası sırasında sayısız tıbbi makale resimledi. 2000 yılından beri zamansıkıntısından dolayı çizmeyi bırakmıştır, hobi olarak internet teknolojileri konusunda kendisini geliştirmektedir.

Op. Dr. Oytun İdil ayrıca Kozmoloji, yapay zeka ve kuantum fiziği konuları ilgisini çeken diğer şeylerdendir.

Deneyimleri

Bursa Konur Hastanesi
Zonguldak SSK Hastanesi
Op. Dr. Oytun İdil Kliniği

Sigorta ve Ödeme Seçenekleri

Kredi kartı, Nakit