fbpx

istanbul estetik doktorları

İstanbul Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları

İstanbul’daki en iyi estetik cerrah arayışınızda sizlere yardımcı olmak istiyoruz.

Dünya’nın en iyi doktorları arasında gösterilen ve İstanbul’da hizmet veren bir çok Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktoru bulunmaktadır ve bunların büyük bir kısmına sitemizden ulaşabilirsiniz. Haklarında yapılan yorumları okuyabilir, gerçek hasta görüşlerini inceleyebilir, resim ve videolarını inceleyebilir, doktorunuza soru sorabilir veya online randevu alabilirsiniz.

İstanbul estetik doktorları

Anadolu yakası ve Avrupa yakasında çeşitli adres ve semtlerde örneğin Kadıköy, Ataşehir, Şişli, Levent, Beşiktaş gibi bir çok semtte hizmetlerine devam etmektedirler.

İstanbul’daki ünlü estetik doktorlar

Alanında oldukça uzmanlaşmış, hasta memnuniyeti önceliği olan çok sayıda estetik doktoru bulunmaktadır. Bu doktorlara sitemizdeki gerçek hasta yorumlarını değerlendirerek ulaşmanız mümkün olabilir. Eğer siz de daha önce sitemizdeki doktorlar ile tecrübe edindi iseniz bunu doktorun kendisine özel sayfadan yorum bölümünden paylaşarak sizden sonraki bilgi sahibi olmak isteyen kişilere yardımcı olabilirsiniz.

Plastik Cerrahi İstanbul Avrupa Yakası

İstanbul oldukça büyük bir şehir, bir yerden bir yere ulaşması trafikten ötürü çok zaman alabiliyor. Bu sebeple siz avrupa yakasındaki plastik cerrahları arıyor olabilirsiniz. Sitemiz içerisindeki gelişmiş filtreleri kullanarak istanbul avrupa yakasındaki estetik doktorlarına ulaşabilirsiniz.

Plastik Cerrahi İstanbul Anadolu Yakası

Anadolu yakasında da avrupa yakasındaki kadar estetik doktorları bulunmaktadır. Sabiha Gökçen Hava Limanına yakın mesafede araçla sadece 20 dk. da ulaşabileceğiniz onlarca estetik doktor bulunmaktadır. Size en yakın olanı ya da en çok yorum alanı veya sizin için en doğru görüşlere sahip olan doktorları sitemiz de bulabilirsiniz.

istanbul daki ünlü estetik doktorları

Plastik Cerrahi İstanbul Devlet Hastaneleri

Özel muayene ve hastanelerde hizmet veren estetik doktorları kadar bir çok değerli estetik doktoru da devlet hastanelerinde hizmet vermektedir. Bu doktorlar hakkında web sitemiz içerisindeki profillerinden bilgi edinebilir haklarında yapılan gerçek hasta yorum ve görüşlerini okuyabilirsiniz.

İstanbul’un en iyi estetik cerrahları

İstanbul’daki Estetik Cerrahlar Dünya’nın en iyi estetik cerrahları arasında gösterildikleri için oldukça çok tercih edilmektedirler. Başta Avrupa olmak üzere bir çok ülkeden oldukça fazla kişinin tercihi olan doktorlarımız hastalarına en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadırlar.

İstanbul daki Estetik Cerrah Fiyatları da Dünya’nın geri kalanı ile kıyaslandığında özellikle Avrupa ve Amerika makul değerlerde olması sağlık Turizmi açısından çok daha fazla tercih edilme sebeplerinden de biri olmaktadır. İstanbul daki estetik cerrahları Avrupadan özellikle Almanya, Belçika, Hollanda, Avusturya, İngiltere ve İsviçreden gelen kişiler tercih etmektedir. Orta Doğudan ise Suudi Arabistan ve Kuveyt ağırlıklı olarak hasta gelmektedir.Elbette bu lokasyonlar dışında Amerika, Kanada, Brezilya ve Arjantin’den de talep olmaktadır.

Uluslar arası Kongrelerde yer alan doktorlarımız hem son gelişmeleri yakından takip etmekte, hem de kendi alanlarında yapmış oldukları araştırmalar ile katkı sağlamaktadırlar. Alanlarında uzmanlaşmış doktorlarımızın uzmanlıkları ile ilgili bu kadar bilgili ve yetenekli olmaları ayrıca çok fazla sayıda ameliyat tecrübesi olmaları açısından tercih edilmektedirler. Tecrübe çok önemlidir ve bunu bilen ve takip eden kişiler karar verme aşamasında Türk Estetik Cerrahlarını bu sebeple öncelikli tercih etmektedirler.

İstanbul’da bulunan Estetik Cerrahların oldukça fazla sayıda tecrübesi olmasının sebeplerinin başında elbette oldukça kalabalık bir şehir olması gelmektedir fakat yurt dışından gelen bir çok hastanında tedavi görmek için tercihi de İstanbul olunca estetik cerrahların da girdikleri operasyon sayısı oldukça fazla olmaktadır.

İstanbul’un tarihi dokusu, kolay ulaşılabilir olması, çok sayıda konaklama imkanı ve muazzam alışveriş imkanlarının olması tercih edilme sebeplerinden sadece bir kaçıdır.

İstanbul daki Estetik Cerrahlar çoğunlukla İstanbul Avrupa Yakasında Beşiktaş bölgesinde toplanmış, İstanbul Avrupa Yakasında ise Ataşehir ve Kadıköy ilçelerinde daha yoğun şekilde bulunmaktadırlar.

Trafiği ile de meşhur olan İstanbul bazen gerçekten çile çektirsede toplu taşıma ve otobanlar sayesinde havalimanından merkeze gelmek 30 dk. ile 60 dk. arasında değişmektedir ki bu İstanbul için oldukça hızlı sayılır. Elbette işe gidiş ya da iş çıkış saatlerine denk gelirseniz o zaman az önce belirttiğimiz saatleri asla dikkate almamalısınız çünkü çok daha fazla trafikte kalabilirsiniz.

istanbul'daki en iyi estetik doktorları

Plastik Cerrahi doktorları için İstanbul’a gelmişseniz mutlaka zaman ayırıp Tarihi yarım adayı ziyaret etmenizi, Eminönü’nde balık ekmek yemenizi, boğaz turu yapmanızı da öneriyoruz. Gecesi ve gündüzü ayrı bir güzeldir İstanbul’un bu sebeple dolu, dolu zaman geçirmeniz sizi oldukça memnun edecektir.

Alışverişe de vakit ayırmalısınız eşsiz alışveriş merkezlerinde Dünyaca ünlü markalar çok uygun fiyatlarla sizlerin beğenisine sunuluyor. Hele ki sezon sonu indirimler de şanslıysanız oldukça karlı alışverişler yapabilirsiniz. Kapalı çarşısıyla, Karaköy’deki cafeleriyle, Boğaz Turlarıyla ve elbette gece hayatıyla İstanbul sizi bekliyor.

Oldukça geniş bir arazide sıkışık trafikte bir günde gezebilirim diye düşünüyorsanız bu bakış açısından hızlıca uzaklaşmanız uygun olur, çünkü bu mümkün değil. Bize göre en az iki gün ayırmalısınız o zaman bile tüm planlarınızı yerine getirebileceğinizi sanmıyoruz.

Eğer İstanbul’a estetik operasyon geçirmek için gelecekseniz üç, dört gün ayırmanız çok daha mantıklı olacaktır, yok ama aceleniz varsa en az iki gün ayırmanızı tavsiye ediyoruz.

Sizin de İstanbul’da muayene ya da tedavi olduğunuz estetik doktorları varsa görüş ve yorumlarınızı paylaşmanız diğer hastaların karar alma süreçlerine destek olabilir.

İstanbul

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları
İstanbul Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları İstanbul’daki en iyi estetik cerrah arayışınızda sizlere yardımcı olmak istiyoruz devamı...
 • Gürler Akınbingöl
  Gürler Akınbingöl ait bir çok video bulunmaktadır
  Gürler Akınbingöl Profilini Teyit EtmiÅŸtir
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Özel İlgi alanları arasında burun estetiği, vücut şekillendirme, meme estetiği, estetik yüz cerrahisi olan Op. Dr. Akınbingöl’ ün  bu alanlarda binlerce başarılı ameliyatı vardır. Ameliyatsız estetik Botoks(botox), Dolgu, Cilt yenileme, dolgu uygulamalarını da sıklıkla yapmaktadır.

   

  Fişekhane Cad: 54/7
 • Onur Gürbüz
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Meme estetiği, burun estetiği, liposuction ve Saç Ekimi özel ilgi alanları arasındadır.

  Vali Konağı Cd. No:50 Kat:5 D:6 Nişantaşı
 • Habib Başkurt
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Özel Amerikan Estetik Cerrahi Tıp Merkezi’nde hizmet vermeye devam etmektedir.

  Valikonağı caddesi Hacı Mansur sok No:2 İnka Residence kat 4 d:9 Nişantaşı
 • İbrahim Oskui
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini 1984 yılında bitiren Op. Dr. İbrahim Oskui, 1985’te Genel Cerrahi ihtisasına başlamış ardından Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi ihtisası ile kariyerine devam etmiştir.

  İnönü Cad. Osmanlı Sok. No.2 D.4 Taksim
 • Furkan Certel
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  İhtisasını İstanbul Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanlığı üzerine yapmıştır.

  Bağdat Caddesi Uğurlu Apt. No:349 D:13 Şaşkınbakkal
 • Ercan Demiray
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Op. Dr. Ercan Demiray Europian Board of Certificate ( Avrupa Board Sertifika ) sahibi oldukça tecrübeli bir Plastik Cerrahtır. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi sonrasında da İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Ve Rekonstruktif Cerrahi Anabilim Dalını bitirmiştir.

  Bağdat Cad. Ogun Sok. Şan Apt. No: 1/17 Caddebostan
 • Kırdar Güney
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Tıp eğitimini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde almış, 2007 yılında dönem beşincisi olarak mezun olup Tıp doktoru ünvanını almıştır.

  Tesvikiye Caddesi Varol Apt no:7 Kat:3 Daire:4 Nişantaşı
 • Özge Ergün
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  International Society of Hair Restoration Surgery (ISHRS) ve Türk Plastik Cerrahi Derneği, Türk Estetik Plastik Cerrahi Derneği, üyesi olan Op. Dr. Özge Ergün Uzmanlık Eğitimini  GATA Tıp Fakültesinde Plastik Cerrahi de tamamlamıştır.

  Fulya Teras, Hakkı Yeten Cad. No:11, C1-67
 • Ahmet Arif Eroğlu
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Op. Dr. Ahmet Arif Eroğlu’nun lazer lipoliz ile vücut şekillendirme özel ilgi alanıdır.

  Bagdat Cad. No: 341, Erenkoy
 • İbrahim Aşkar
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Güzel sanatlar, El sanatları, Bilim-teknoloji ve Şiir yazmak hobileri arasındadır. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği üyesidir.

  Dere Boyu Cad No:33 Küçükbakkalköy