Çarpık Bacak Estetiği bir çok kadının korkulu rüyası. Her kadın güzel düzgün bacaklar ister. Oldukça basit ve hızlı yapılabilen başarı oranı yüksek bir operasyondur. Çarpık Bacak Estetiği Yapan Doktorları bu sayfamızda bulabilirsiniz.

çarpık bacak estetiği

Doktor arayışınızda hasta yorumları size doktor seçiminizde yardımcı olabilir. Sitemiz içerisinde bulunan doktor profillerini inceleyerek doktorlara soru sorabilir ve arzu ederseniz online randevu alabilirsiniz.

Vücudunuzda bulunan fazla yağ alınarak bacaklarınıza doğru şekilde enjekte edilerek çözüm üretilebilen kolaylıkla yapılabilen bir estetik operasyondur. Estetik açıdan vücut şekillendirme de bu yöntem oldukça sık kullanılmaktadır.

Örneğin göbek çevrenizden alınacak belirli miktarda yağ, popo ve bacaklarınıza enjekte edilerek oldukça güzel kıvrımlara sahip bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Doktor profil sayfalarını ziyaret ederek doktorlara özel sormaktan lütfen çekinmeyin.

Düzgün bacaklar hayaliniz ise şu an buna çok yakınsınız. Neden olmasın tek yapmanız gereken bir kaç doktor ile iletişime geçerek bir adım atmak. Böylece çekingenliğiniz azalacak operasyon hakkında bilgi sahibi olacak ve cesaretiniz artacak.

Umarız her şey sizin arzu ettiğiniz gibi olur

Çarpık Bacak Estetiği

Yapan Doktorları İnceleyin Yorum ve Tavsiyeleri Okuyun
Çarpık Bacak Estetiği bir çok kadının korkulu rüyası. Her kadın güzel düzgün bacaklar ister. Oldukça basit ve hızlı yapılabilen başarı oranı devamı...
 • Gürler Akınbingöl
  Gürler Akınbingöl ait bir çok video bulunmaktadır
  Gürler Akınbingöl Profilini Teyit EtmiÅŸtir
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Özel İlgi alanları arasında burun estetiği, vücut şekillendirme, meme estetiği, estetik yüz cerrahisi olan Op. Dr. Akınbingöl’ ün  bu alanlarda binlerce başarılı ameliyatı vardır. Ameliyatsız estetik Botoks(botox), Dolgu, Cilt yenileme, dolgu uygulamalarını da sıklıkla yapmaktadır.

   

  Fişekhane Cad: 54/7
 • Mert Demirel
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Op. Dr. Mert Demirel, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirmiş ardından Zurih Üniversitesinde Mikrocerrahi Eğitimi almış, ayrıca Avrupa Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi alanında European Board sertifikası sahibidir. Bir çocuk babası olan Op. Dr. Mert Demirel Tenis ve Kış Sporlarına ilgi duymaktadır.

  Bağdat Caddesi, Santral Apartmanı, 292/8 Caddebostan
 • Güncel Öztürk
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  “Burun Sanatı” isimli kitabın yazarı olan Op. Dr. Güncel Öztürk kendisini insan heykeltraşı olarak tanımlıyor. Ünlü bir estetik cerrah olan Sayın Öztürk işini en ciddiye alan estetik cerrahlar arasında gösterilmektedir.

  Nişantaşı, Abdi İpekçi Cad. No: 24 Gülen 2 Apt. Kat:1 Daire:4
 • Celalettin Sever
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  ‘Journal of Clinical and Analytical Medicine – (JCAM)’ ve ‘Journal of Clinical and Experimental Surgery -(ACES)’ dergilerinin uluslararası danışma kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.

  Kore Şehitleri Caddesi No: 2 Esentepe Mahallesi, Centrium Estetik Plastik Cerrahi Klinigi
 • Gökhan Beyhan
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çalışmaları sırasında ülkemizde gerçekleştirilmiş olan üçüncü yüz nakli operasyonun 1.  aşamasında bulunma şansına sahiptir.

   

  Nisbetiye Cad. No: 12, Nisbetiye On Recidence Levent
 • Habib Başkurt
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Özel Amerikan Estetik Cerrahi Tıp Merkezi’nde hizmet vermeye devam etmektedir.

  Valikonağı caddesi Hacı Mansur sok No:2 İnka Residence kat 4 d:9 Nişantaşı
 • Oytun İdil
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Mesleki olarak ilgisini en çok göğüs estetiği, implantla popo büyütme, yüz estetiği, saç ekimi, erkeklerde genital estetik “penis büyütme” çekmektedir.

  Halaskargazi mah. Rumeli cad. No:3 Müşerref ap. D:1 Nişantaşı
 • Onur Gürbüz
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Meme estetiği, burun estetiği, liposuction ve Saç Ekimi özel ilgi alanları arasındadır.

  Vali Konağı Cd. No:50 Kat:5 D:6 Nişantaşı
 • Erdem Güven
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Türk Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği ve ISAPS, Uluslararası Estetik Plastik Cerrahi Derneği Asil Üyeliği bulunmaktadır.

  Zorlu Center Terasevler A Blok D:9 Zincirlikuyu
 • Serkan Balta
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Yurtiçi ve yurtdışında birçok yayın, seminer ve kongrede yer almış ve Plastik Cerrahi alanındaki üç önemli kitabın çeviri editörlüğünü yapmıştır.

  Ataköy Towers B Blok K:8 D:107