fbpx

Dudak dolgusu ince dudaklı ya da alt dudak ile üst dudak asimetrisi olanların oldukça sık tercih ettiği bir yöntem. Bu kadar sık tercih edilmesinin en önemli sebebi doğru uygulandığında eşsiz görünümlü dudaklarınızın olabilmesidir.

dudak dolgusu

Dudak Dolgusu Nedir?

Dudak Dolgusu FDA onaylı içeriğinde Hyalüronik Asit bulunan bir maddedir. Bildiğiniz gibi hyalüronik asit vücudumuzda zaten doğal olarak bulunur bu sebeple vücudumuza hiç bir yan etkisi ve zararı yoktur. Özellikle kadınların ince dudak yapısı için, alt ve üst dudak asimetrisi için ya da dudak kontürünü belirginleştirmek için kullanılan, doğru kullanıldığı zaman oldukça çarpıcı görünen dudaklara sahip olmanızı sağlayan bir üründür.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

İşini bilen uzman doktorlar tarafından uygulama yapılması önerilen dudak dolgusu, yanlış ellerde ana haber bültenlerine çıkmanıza bile sebep olacak sizi sosyal hayattan uzaklaştıracak bir hale dönüşebilir.

Bu sebeple size bu hassas işlemi asla doktorlar dışında uygulama yaptırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Uygulaması bir kaç dakika süren bu uygulama doktorunuzun size uygun noktalara enjekte etmesi oldukça önemli noktalardandır.

Eğer doğru noktalara enjekte edilmez ise istenmeyen durumlar oluşacağı gibi, her kişinin uygulama yapılacak noktası farklı olacağı için tatmin edici bir sonuçta çıkmayabilir.

Dudak Dolgusu Kimler İçin Uygundur?

Doktorunuzun uygun gördüğü ve sizin de arzu ettiğiniz görünüm çerçevesinde ince dudaklı kişiler, dudak kontörleri belirgin olmayanlar ya da dudak asimetrisi olan kişiler için uygundur diyebiliriz.

Estetik açıdan oldukça tatmin edici bir görünüme sahip olabilirsiniz. İşinde uzman bir doktora kendinizi teslim ediniz ve merdiven altı diye tabir edilen yerlerde bu tür riskli estetik dokunuşların yapılmasına müsade etmeyin.

Dudak Dolgusu Kalıcılığı Ne Kadar Süre?

Elbette kişiye, uygulanan miktara göre değişiklik gösterse de sekiz ay ile bir sene kadardır diyebiliriz.

Canlı ve heyecan uyandırıcı dudaklar için doktorunuzun uygun gördüğü dozları aşmamanızı öneriyoruz. Uygun kullanım ile muhteşem bir görünüme sahip olabilirsiniz, fakat yanlış kullanımın da üzücü sonuçları olabilir.

Lütfen doktorunuzun öneri ve tavsiyelerine kulak verin.

Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Siz siz olun kuaför, güzellik merkezi şeklinde adlandırılan ve içerisinde doktor bulunmayan ya da doktor gözetiminde olmayan yerlerde asla bu tür uygulamalar yaptırmayın. Sağlığınız emin olun güzelliğinizden daha değerlidir.

Sosyal medya da olsun haber bültenlerinde olsun bir çok estetik mağduru ile karşılaşıyoruz. Bunların tamamına yakını merdiven altı diye tabir edilen yerlerde yapılan bilinçsiz uygulama sonuçlarıdır.

Kalıcı Dudak Dolgusu Nedir?

Kendi vücut yağınız ile yapılabilir ve sizin ile birlikte yaşlanır. Vücudunuzun yağ açısından zengin yerlerinden alına bilen ve kök hücre içeren kendi yağınız kullanılır.

Kök hücre zengini bu yağ aynı zamanda dudağınıza gençlikte verecektir.

Çok yönlü bu kullanım için işinde uzman, estetik bakış açısı zengin olan bir doktor seçmeniz gerekir. Dudak Dolgusu Fiyatını ikinci üçüncü planda tutmanızı tavsiye ederiz.

Sağlığınız önce gelir. Umarız Dudak Dolgusu ile ilgili bilmek istediğiniz bilgileri paylaşabilmişizdir.

Dudak dolgusu ile alakalı sorularınızı sitemizdeki doktor profil sayfalarından doktorlara iletebilirsiniz.

Dudak Dolgusu

Yapan Doktorları İnceleyin Yorum ve Tavsiyeleri Okuyun
Dudak dolgusu ince dudaklı ya da alt dudak ile üst dudak asimetrisi olanların oldukça sık tercih ettiği bir yöntem. Bu kadar sık tercih edilmesinin en devamı...
 • Gürler Akınbingöl
  Gürler Akınbingöl ait bir çok video bulunmaktadır
  Gürler Akınbingöl Profilini Teyit EtmiÅŸtir
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Özel İlgi alanları arasında burun estetiği, vücut şekillendirme, meme estetiği, estetik yüz cerrahisi olan Op. Dr. Akınbingöl’ ün  bu alanlarda binlerce başarılı ameliyatı vardır. Ameliyatsız estetik Botoks(botox), Dolgu, Cilt yenileme, dolgu uygulamalarını da sıklıkla yapmaktadır.

   

  Fişekhane Cad: 54/7
 • Onur Gürbüz
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Meme estetiği, burun estetiği, liposuction ve Saç Ekimi özel ilgi alanları arasındadır.

  Vali Konağı Cd. No:50 Kat:5 D:6 Nişantaşı
 • Habib Başkurt
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Özel Amerikan Estetik Cerrahi Tıp Merkezi’nde hizmet vermeye devam etmektedir.

  Valikonağı caddesi Hacı Mansur sok No:2 İnka Residence kat 4 d:9 Nişantaşı
 • İbrahim Oskui
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini 1984 yılında bitiren Op. Dr. İbrahim Oskui, 1985’te Genel Cerrahi ihtisasına başlamış ardından Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi ihtisası ile kariyerine devam etmiştir.

  İnönü Cad. Osmanlı Sok. No.2 D.4 Taksim
 • Furkan Certel
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  İhtisasını İstanbul Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanlığı üzerine yapmıştır.

  Bağdat Caddesi Uğurlu Apt. No:349 D:13 Şaşkınbakkal
 • Ercan Demiray
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Op. Dr. Ercan Demiray Europian Board of Certificate ( Avrupa Board Sertifika ) sahibi oldukça tecrübeli bir Plastik Cerrahtır. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi sonrasında da İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Ve Rekonstruktif Cerrahi Anabilim Dalını bitirmiştir.

  Bağdat Cad. Ogun Sok. Şan Apt. No: 1/17 Caddebostan
 • Kırdar Güney
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Tıp eğitimini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde almış, 2007 yılında dönem beşincisi olarak mezun olup Tıp doktoru ünvanını almıştır.

  Tesvikiye Caddesi Varol Apt no:7 Kat:3 Daire:4 Nişantaşı
 • Özge Ergün
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  International Society of Hair Restoration Surgery (ISHRS) ve Türk Plastik Cerrahi Derneği, Türk Estetik Plastik Cerrahi Derneği, üyesi olan Op. Dr. Özge Ergün Uzmanlık Eğitimini  GATA Tıp Fakültesinde Plastik Cerrahi de tamamlamıştır.

  Fulya Teras, Hakkı Yeten Cad. No:11, C1-67
 • Ahmet Arif Eroğlu
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Op. Dr. Ahmet Arif Eroğlu’nun lazer lipoliz ile vücut şekillendirme özel ilgi alanıdır.

  Bagdat Cad. No: 341, Erenkoy
 • İbrahim Aşkar
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Güzel sanatlar, El sanatları, Bilim-teknoloji ve Şiir yazmak hobileri arasındadır. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği üyesidir.

  Dere Boyu Cad No:33 Küçükbakkalköy