Dudak dolgusu ince dudaklı ya da alt dudak ile üst dudak asimetrisi olanların oldukça sık tercih ettiği bir yöntem. Bu kadar sık tercih edilmesinin en önemli sebebi doğru uygulandığında eşsiz görünümlü dudaklarınızın olabilmesidir.

dudak dolgusu

Dudak Dolgusu Nedir?

Dudak Dolgusu FDA onaylı içeriğinde Hyalüronik Asit bulunan bir maddedir. Bildiğiniz gibi hyalüronik asit vücudumuzda zaten doğal olarak bulunur bu sebeple vücudumuza hiç bir yan etkisi ve zararı yoktur. Özellikle kadınların ince dudak yapısı için, alt ve üst dudak asimetrisi için ya da dudak kontürünü belirginleştirmek için kullanılan, doğru kullanıldığı zaman oldukça çarpıcı görünen dudaklara sahip olmanızı sağlayan bir üründür.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

İşini bilen uzman doktorlar tarafından uygulama yapılması önerilen dudak dolgusu, yanlış ellerde ana haber bültenlerine çıkmanıza bile sebep olacak sizi sosyal hayattan uzaklaştıracak bir hale dönüşebilir.

Bu sebeple size bu hassas işlemi asla doktorlar dışında uygulama yaptırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Uygulaması bir kaç dakika süren bu uygulama doktorunuzun size uygun noktalara enjekte etmesi oldukça önemli noktalardandır.

Eğer doğru noktalara enjekte edilmez ise istenmeyen durumlar oluşacağı gibi, her kişinin uygulama yapılacak noktası farklı olacağı için tatmin edici bir sonuçta çıkmayabilir.

Dudak Dolgusu Kimler İçin Uygundur?

Doktorunuzun uygun gördüğü ve sizin de arzu ettiğiniz görünüm çerçevesinde ince dudaklı kişiler, dudak kontörleri belirgin olmayanlar ya da dudak asimetrisi olan kişiler için uygundur diyebiliriz.

Estetik açıdan oldukça tatmin edici bir görünüme sahip olabilirsiniz. İşinde uzman bir doktora kendinizi teslim ediniz ve merdiven altı diye tabir edilen yerlerde bu tür riskli estetik dokunuşların yapılmasına müsade etmeyin.

Dudak Dolgusu Kalıcılığı Ne Kadar Süre?

Elbette kişiye, uygulanan miktara göre değişiklik gösterse de sekiz ay ile bir sene kadardır diyebiliriz.

Canlı ve heyecan uyandırıcı dudaklar için doktorunuzun uygun gördüğü dozları aşmamanızı öneriyoruz. Uygun kullanım ile muhteşem bir görünüme sahip olabilirsiniz, fakat yanlış kullanımın da üzücü sonuçları olabilir.

Lütfen doktorunuzun öneri ve tavsiyelerine kulak verin.

Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Siz siz olun kuaför, güzellik merkezi şeklinde adlandırılan ve içerisinde doktor bulunmayan ya da doktor gözetiminde olmayan yerlerde asla bu tür uygulamalar yaptırmayın. Sağlığınız emin olun güzelliğinizden daha değerlidir.

Sosyal medya da olsun haber bültenlerinde olsun bir çok estetik mağduru ile karşılaşıyoruz. Bunların tamamına yakını merdiven altı diye tabir edilen yerlerde yapılan bilinçsiz uygulama sonuçlarıdır.

Kalıcı Dudak Dolgusu Nedir?

Kendi vücut yağınız ile yapılabilir ve sizin ile birlikte yaşlanır. Vücudunuzun yağ açısından zengin yerlerinden alına bilen ve kök hücre içeren kendi yağınız kullanılır.

Kök hücre zengini bu yağ aynı zamanda dudağınıza gençlikte verecektir.

Çok yönlü bu kullanım için işinde uzman, estetik bakış açısı zengin olan bir doktor seçmeniz gerekir. Dudak Dolgusu Fiyatını ikinci üçüncü planda tutmanızı tavsiye ederiz.

Sağlığınız önce gelir. Umarız Dudak Dolgusu ile ilgili bilmek istediğiniz bilgileri paylaşabilmişizdir.

Dudak dolgusu ile alakalı sorularınızı sitemizdeki doktor profil sayfalarından doktorlara iletebilirsiniz.

Dudak Dolgusu

Yapan Doktorları İnceleyin Yorum ve Tavsiyeleri Okuyun
Dudak dolgusu ince dudaklı ya da alt dudak ile üst dudak asimetrisi olanların oldukça sık tercih ettiği bir yöntem. Bu kadar sık tercih edilmesinin en devamı...
 • Gürler Akınbingöl
  Gürler Akınbingöl ait bir çok video bulunmaktadır
  Gürler Akınbingöl Profilini Teyit EtmiÅŸtir
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Özel İlgi alanları arasında burun estetiği, vücut şekillendirme, meme estetiği, estetik yüz cerrahisi olan Op. Dr. Akınbingöl’ ün  bu alanlarda binlerce başarılı ameliyatı vardır. Ameliyatsız estetik Botoks(botox), Dolgu, Cilt yenileme, dolgu uygulamalarını da sıklıkla yapmaktadır.

   

  Fişekhane Cad: 54/7
 • Mert Demirel
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Op. Dr. Mert Demirel, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirmiş ardından Zurih Üniversitesinde Mikrocerrahi Eğitimi almış, ayrıca Avrupa Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi alanında European Board sertifikası sahibidir. Bir çocuk babası olan Op. Dr. Mert Demirel Tenis ve Kış Sporlarına ilgi duymaktadır.

  Bağdat Caddesi, Santral Apartmanı, 292/8 Caddebostan
 • Bülent Cihantimur
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Op. Dr. Bülent Cihantimur 2014 senesinde Türkiye’de Yılın Tıp Adamı seçilmiştir. Estetik Cerrahi alanında büyük katkılarda bulunan kişilere verilen Golden Bistoury ( Altın Bistüri ) ödülüne layık görülmüştür. Dünyanın en iyi 50 Plastik Cerrahı arasında gösterilen Op. Dr. Bülent Cihantimur’un kendi geliştirdiği bir çok estetik tekniği mevcuttur. Bunlardan en çok bilineni Örümcek Ağı Estetiği ve Organik Saç Ekimi’dir.

  Address: Levazım mahallesi, Koru Sokak, Zorlu Center Teras Evler, Kat T2 216 Zincirlikuyu
 • Ercan Demiray
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Op. Dr. Ercan Demiray Europian Board of Certificate ( Avrupa Board Sertifika ) sahibi oldukça tecrübeli bir Plastik Cerrahtır. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi sonrasında da İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Ve Rekonstruktif Cerrahi Anabilim Dalını bitirmiştir.

  Bağdat Cad. Ogun Sok. Şan Apt. No: 1/17 Caddebostan
 • Aydın Gözü
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Washington DC Virginia Arlington Hastanesi’nde Ass. Prof. Dr. Talal Munasifi’nin yanında estetik cerrahi deneyimimi artırmıştır.

  Yesilçimen Sk. Polat Tower No: 12/412 Fulya
 • Defne Erkara
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Op. Dr. Defne Erkara 1998 Yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesini ikicilik le bitirdikten sonra aynı yıl aynı üniversitenin Estetik, Plastik ve Rekonsrüktif ana bilim dalından uzmanlığını aldı. Estetik konusunda doğallıktan yana olan Op. Dr. Defne Erkara mesleğini aşlka yapıyor.

  Gayrettepe Mh.Yıldız Posta Cad Evren Sitesi.No:32 A Blok D:5
 • Güncel Öztürk
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  “Burun Sanatı” isimli kitabın yazarı olan Op. Dr. Güncel Öztürk kendisini insan heykeltraşı olarak tanımlıyor. Ünlü bir estetik cerrah olan Sayın Öztürk işini en ciddiye alan estetik cerrahlar arasında gösterilmektedir.

  Nişantaşı, Abdi İpekçi Cad. No: 24 Gülen 2 Apt. Kat:1 Daire:4
 • Aykut Mısırlıoğlu
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi mezunu olan Op. Dr. Aykut Mısırlıoğlu İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi ve İstanbul Üniversitesi Göğüs Hastalıkları kliniklerinde araştırma görevlisi olarak çalışmış daha sonra Haydarpaşa Numune Hastanesinde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanlığını tamamlamıştır.

  DELUXIA PALACE Morsümbül Sk. No:5 D:149 (Kat 5)
 • Selçuk Yazan
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Erciyes Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’ndan ​uzman olmaya hak kazanmıştır.

  Harbiye Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi Altın Sokak Ahmet Kara İş Hanı Kat: 1 Daire: 8 – 9 Nişantaşı
 • Aysun Bölükbaşı Mamak
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniği’nde Plastik, Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi ihtisas eğitimimi tamamlamıştır.

  Hüsrev Gerede Cad. No:102 Nişantaşı