İstanbul’da En İyi Botox Yapan Doktorlar, botoks yapan yerler hakkında sadece estetiktakvimi.com size yeter. Botoks öncesi sonrası sizi neler bekliyor.

botoks İstanbul'da en iyi botox yapan doktorlar

İstanbul’da En İyi Botox Yapan Doktorlar

İstanbul’da En İyi Botox Yapan Doktorlar kimlerdir merak ediyorsanız botokx sayfamızda bulunan doktorların profillerini inceleyebilir ve haklarında yapılan yorumları inceleyebilirsiniz. Böylece İstanbul’da En İyi Botox Yapan Doktor kim buna siz karar verebilirsiniz.

En İyi Botoks Yapan Yerler Hakkında

İstanbul’un en iyi botoks yapılan yerler hakkında o kadar çok ziyaretçiden soru alıyoruz ki, bizim bu soruya cevap vermemiz elbette doğru olmaz. Sizin bu bilgiye sitemizdeki doktor profillerini inceleyerek ulaşmanız oldukça kolaydır.

Botoks Tavsiyeleri

Botoks Tavsiyesi olarak söyleyebileceklerimiz  asla merdiven altı diye tabir edilen ve doktordan yoksun yerere itibar etmeyiniz. Mutlaka botokx uygulamanızı bir doktora yaptırınız. Doktorunuzun yüz estetiği konusunda uzman bir doktor olduğundan emin olunuz. böylece mağduriyetleri en aza indirmiş olacaksınız.

Sizin de deneyimlerinizi paylaşmanız öneri, tavsiye ve şikayetlerinizi iletmeniz sizden sonra gelen kişiler için çok önemli, lütfen bunu unutmayın.

Yorumlarınızı ya da şikayetlerinizi rencide edici ya da hakaret içeren cümlelerden uzak durarak yapmanızı rica ediyoruz. Aksi halde yayınlanmazı mümkün olmayabilir.

Sizlerin görüşleri bizler için de oldukça önemli. Bu sebeple değerli görüşlerinizi doktor profil sayfalarından yapmaktan çekinmeyin.

Botoks ( Botox )

Yapan Doktorları İnceleyin Yorum ve Tavsiyeleri Okuyun
İstanbul’da En İyi Botox Yapan Doktorlar, botoks yapan yerler hakkında sadece estetiktakvimi.com size yeter. Botoks öncesi sonrası sizi neler bekliyo devamı...
 • Gürler Akınbingöl
  Gürler Akınbingöl ait bir çok video bulunmaktadır
  Gürler Akınbingöl Profilini Teyit EtmiÅŸtir
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Özel İlgi alanları arasında burun estetiği, vücut şekillendirme, meme estetiği, estetik yüz cerrahisi olan Op. Dr. Akınbingöl’ ün  bu alanlarda binlerce başarılı ameliyatı vardır. Ameliyatsız estetik Botoks(botox), Dolgu, Cilt yenileme, dolgu uygulamalarını da sıklıkla yapmaktadır.

   

  Fişekhane Cad: 54/7
 • Mert Demirel
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Op. Dr. Mert Demirel, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirmiş ardından Zurih Üniversitesinde Mikrocerrahi Eğitimi almış, ayrıca Avrupa Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi alanında European Board sertifikası sahibidir. Bir çocuk babası olan Op. Dr. Mert Demirel Tenis ve Kış Sporlarına ilgi duymaktadır.

  Bağdat Caddesi, Santral Apartmanı, 292/8 Caddebostan
 • Aydın Gözü
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Washington DC Virginia Arlington Hastanesi’nde Ass. Prof. Dr. Talal Munasifi’nin yanında estetik cerrahi deneyimimi artırmıştır.

  Yesilçimen Sk. Polat Tower No: 12/412 Fulya
 • Defne Erkara
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Op. Dr. Defne Erkara 1998 Yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesini ikicilik le bitirdikten sonra aynı yıl aynı üniversitenin Estetik, Plastik ve Rekonsrüktif ana bilim dalından uzmanlığını aldı. Estetik konusunda doğallıktan yana olan Op. Dr. Defne Erkara mesleğini aşlka yapıyor.

  Gayrettepe Mh.Yıldız Posta Cad Evren Sitesi.No:32 A Blok D:5
 • Güncel Öztürk
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  “Burun Sanatı” isimli kitabın yazarı olan Op. Dr. Güncel Öztürk kendisini insan heykeltraşı olarak tanımlıyor. Ünlü bir estetik cerrah olan Sayın Öztürk işini en ciddiye alan estetik cerrahlar arasında gösterilmektedir.

  Nişantaşı, Abdi İpekçi Cad. No: 24 Gülen 2 Apt. Kat:1 Daire:4
 • Aykut Mısırlıoğlu
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi mezunu olan Op. Dr. Aykut Mısırlıoğlu İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi ve İstanbul Üniversitesi Göğüs Hastalıkları kliniklerinde araştırma görevlisi olarak çalışmış daha sonra Haydarpaşa Numune Hastanesinde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanlığını tamamlamıştır.

  DELUXIA PALACE Morsümbül Sk. No:5 D:149 (Kat 5)
 • Selçuk Yazan
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Erciyes Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’ndan ​uzman olmaya hak kazanmıştır.

  Harbiye Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi Altın Sokak Ahmet Kara İş Hanı Kat: 1 Daire: 8 – 9 Nişantaşı
 • Aysun Bölükbaşı Mamak
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniği’nde Plastik, Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi ihtisas eğitimimi tamamlamıştır.

  Hüsrev Gerede Cad. No:102 Nişantaşı
 • Berker Büyükgüral
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Doğuştan kulağı olmayan (mikrotia) hastalarla ilgili yaptığı tez çalışması Uluslar arası “ Plastic and Reconstructive Surgery” dergisinde bilimsel makale olarak yayımlanmıştır.

  Maçka Caddesi, Bronz Sokak, Başarı Apt No:1 Daire:5 Kat:1 Harbiye Mah. Nişantaşı
 • Celalettin Sever
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  ‘Journal of Clinical and Analytical Medicine – (JCAM)’ ve ‘Journal of Clinical and Experimental Surgery -(ACES)’ dergilerinin uluslararası danışma kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.

  Kore Şehitleri Caddesi No: 2 Esentepe Mahallesi, Centrium Estetik Plastik Cerrahi Klinigi