fbpx

Sinüzit Cerrahisi

Yapan Doktorları İnceleyin Yorum ve Tavsiyeleri Okuyun
 • Bahadır Baykal
  KBB - Kulak Burun Boğaz

  Op. Dr. Bahadır Baykal Özellikle Burun Estetiği ve Revizyon Burun Estetiği yani daha önceden burun estetiği ameliyatı olmuş ama memnun kalmamış tekrar düzeltme talebi ile tarafına ulaşan kişiler başta olmak üzere hem yurt içi hem de yurtdışı hastalarına hizmet vermektedir.

  Hürriyet Mah. Hürriyet Cad. No:1
 • Gürkan Kayabaşoğlu
  KBB - Kulak Burun Boğaz

  Doç. Dr. Gürkan Kayabaşoğlu, 1979 yılında Sakarya’da doğmuştur.
  1997 yılında Hacettepe Tıp Fakültesine girmiş uzmanlık eğitimine ise Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde başlamıştır ancak eğitimin çoğunluk kısmını Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ABD’de tamamlamış ve 2009 yılında Kulak Burun Boğaz Uzmanı olmuştur.
  2015 yılında akademik görevinden ayrılarak kendi muayenehanesinde hizmet vermeye devam etmektedir.

  Barbaros Mahallesi, Sütçü Yolu Caddesi, No:85A/1
 • Selçuk Güney
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  “Burun estetiği olurken burun fonksiyonlarınızı kaybetmeyin” sloganı olan Yrd. Doç. Dr. Selçuk Güney 1995 yılında İsrail MASHAV bursunu alarak Tel-Aviv Üniv. Prof. Sade Bio-Engineering Laboratory’de araştırma gurbuna katılmıştır. Kulak Burun Boğaz Branşının önemli profesörlerinden olan Prof. Jacob Sade liderliğinde o yılların en gelişmiş gaz ölçüm teknolojileri ile yaptıkları çalışma  Annals of Otology Rhinology and Laryngology dergisinde yayınlanmıştır.

   

  Vital Fulya Plaza, Teşvikiye mah. Hakkı Yeten Caddesi. No. 23 Fulya
 • Ozan Seymen Sezen
  KBB - Kulak Burun Boğaz

  Ankara doğumlu olan Doç. Dr. Ozan Seymen Sezen İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden 1993 yılında tıp doktoru olarak mezun olmuştur.TUS sınavında başarı sağlayarak uzmanlık eğitimini Kulak Burun Boğaz Baş ve Boyun Cerrahisi alanında tamamladı. Uzmalık eğitimi sırasında ABD’de Michigan Üniversitesi Tıp Fakültesi KBB-BBC ne kabul edildi ve burada görev yaptı. 2013 yılında hastalarına daha iyi himet verebilmek için kendi kliniğini açmıştır.

  Barbaros Mahallesi, Ak Zambak Sokak, UpHill Tower, B Kule, Kat 13, Daire 74