Yağ Dolgusu (Lipofilling)

Yapan Doktorları İnceleyin Yorum ve Tavsiyeleri Okuyun
 • Gürler Akınbingöl
  Gürler Akınbingöl ait bir çok video bulunmaktadır
  Gürler Akınbingöl Profilini Teyit EtmiÅŸtir
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Özel İlgi alanları arasında burun estetiği, vücut şekillendirme, meme estetiği, estetik yüz cerrahisi olan Op. Dr. Akınbingöl’ ün  bu alanlarda binlerce başarılı ameliyatı vardır. Ameliyatsız estetik Botoks(botox), Dolgu, Cilt yenileme, dolgu uygulamalarını da sıklıkla yapmaktadır.

   

  Fişekhane Cad: 54/7
 • Cengiz Açıkel
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Prof. Dr. Cengiz AÇIKEL birçok uluslararası ve ulusal tıp dergisinde yetmişten fazla bilimsel makalesi bulunmaktadır. Ayrıca doksandan fazla sözlü ve poster bildirisi uluslararası ve ulusal kongrelerde sunulmuştur. Alanında birçok ödüle layık görülmüştür.

  Barbaros Mah. Ihlamur Bulv. Sarkaç Sok. Ağaoğlu My Prestige Kat:2 Daire:9-10
 • Bülent Cihantimur
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Op. Dr. Bülent Cihantimur 2014 senesinde Türkiye’de Yılın Tıp Adamı seçilmiştir. Estetik Cerrahi alanında büyük katkılarda bulunan kişilere verilen Golden Bistoury ( Altın Bistüri ) ödülüne layık görülmüştür. Dünyanın en iyi 50 Plastik Cerrahı arasında gösterilen Op. Dr. Bülent Cihantimur’un kendi geliştirdiği bir çok estetik tekniği mevcuttur. Bunlardan en çok bilineni Örümcek Ağı Estetiği ve Organik Saç Ekimi’dir.

  Address: Levazım mahallesi, Koru Sokak, Zorlu Center Teras Evler, Kat T2 216 Zincirlikuyu
 • Tayfun Türkaslan
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Estetik cerrahlar bir nevi doku mimarıdır; kişiye özgün ölçüm ve hesaplar yapar hastanı ihtiyacına göre yeniden oluşturur. Kişinin dış görüntüsüne yeni form ve şekil katar. Hasta için en uygununu önce sağlık sonra estetik açıdan tasarlar.

  Teşvikiye, Hakkı yeten cad No:1 Fulya Terrace 2 Kat 7 Daire 23
 • Güncel Öztürk
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  “Burun Sanatı” isimli kitabın yazarı olan Op. Dr. Güncel Öztürk kendisini insan heykeltraşı olarak tanımlıyor. Ünlü bir estetik cerrah olan Sayın Öztürk işini en ciddiye alan estetik cerrahlar arasında gösterilmektedir.

  Nişantaşı, Abdi İpekçi Cad. No: 24 Gülen 2 Apt. Kat:1 Daire:4
 • Naci Çelik
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Gülhane Askeri Tıp Fakültesi’ni bitirip Tıp doktoru olduktan sonra Ege Üniversitesi  Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı’nda eğitimini tamamlayıp  2001 ‘de Plastik Cerrahi Uzmanı olmuştur. Öğrenci olduğu yıllarda yurtiçi ve yurtdışı pek çok burs kazanmıştır.

  Brandium R2 Kat 28 Daire: 259
 • Arda Katırcıoğlu
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Op. Dr. Arda Katırcıoğlu 1997 yılında Ankara Tıp Fakültesinden Tıp Doktoru ünvanını aldıktan sonra yine Ankara Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı’ndan uzmanlık Eğitimin almıştır.
  İki dil bilen Op. Dr. Arda Katırcıoğlu Ankara Özel Bayındır Hastanesi’nde görev yaprıktan sonra MiaPlast Estetik merkezini açmıştır.

  Valikonağı Caddesi Bina:73 Kat:7 Daire:7 Nişantaşı
 • Tamer Şakrak
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Almanya Nürnberg’ de 1977 doğan Op. Dr. Tamer Şakrak İzmir’lidir. Tıp eğitimini Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde almış uzmanığını ise yine aynı üniversitenin Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi ana bilim dalında tamamlamıştır. İzmit, Erzurum ve İstanbul’ da çeşitli hastanelerde görev yaptıktan sonra 2014 yılında kendi cerrahi kliniğini kurarak burada hizmet vermeye devam etmektedir.

  Dereboyu Cad. Bilim Sokak. Sun Plaza no:5 kat : 2 Maslak
 • İlker Manavbaşı
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan op. Dr. İlker Manavbaşı TUS sınavını dereceyle kazanarak  Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimi almıştır. Uzmanlık eğitimi alırken gözlemci doktor olarak İsveç, Linköping ve Finlandiya, Kuopio Üniversitesi lerini ziyaret etmiş, orada bulunmuştur.

  2006 yılında kendi kurduğu muayenehanesinde hizmet vermeye devam eetmektedir.

  Terrace Fulya Center 1 Kat:16 D:99 Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No:11
 • İbrahim Oskui
  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini 1984 yılında bitiren Op. Dr. İbrahim Oskui, 1985’te Genel Cerrahi ihtisasına başlamış ardından Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi ihtisası ile kariyerine devam etmiştir.

  İnönü Cad. Osmanlı Sok. No.2 D.4 Taksim