Bacak estetiği yaptırmış bir hastanın görüşleri

0 0 vote
Article Rating

Fazla kilolar, düzensiz yağ dağılımı ve kemik problemlerinin sebep olduğu çarpık bacaklar için uygulanan çarpık bacak estetiğinde, birbirinden farklı birkaç teknik uygulanılabilir.

Bu tekniklerden en çok kullanılanlar arasında protez veyahut bölgesel yağlanma olan ameliyata uygun bölgenizden çekilen yağların bacaklarınızdaki çarpıklığı kamufle etmesini sağlamasıyla yapılır. Bu operasyon sayesinde simetrik bacaklar hayal değil. Bacaklarınızda olağandışı bir eğrilik yoksa tek seansta ameliyat biter.

Operasyon sonrasında kesinlikle bacaklarınızı 1-2 hafta kadar zorlamamalısınız. Daha sonraki süreçte normal faaliyetlerinize geri dönebilirsiniz.

Prof. Dr. Ahmet Karacalar‘ın hastası Gulkay hanım’ın estetik ameliyatı sonrasında TurkMax TV ekranlarına verdiği röportajı izliyoruz. Öncesi ve sonrası fotoğraflarınıda gösteren Gulkay hanım, daha öncesinde etek,tayt gibi bacakları ön plana çıkaran kıyafetleri giyemediğini ama operasyon sonrasında gönül rahatlığıyla sosyal hayatında giyebildiğini söylüyor.

Prof. Dr. Ahmet Karacalar Profil Sayfasına Gidin

Video Hakkında Yorum ve Görüşler

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments